Реєструвати і знімати з обліку авто будуть центри надання послуг

28
Тра
2013

З моменту набрання чинності відповідного наказу МВС держреєстрація і зняття з обліку транспортних засобів будуть здійснюватися не реєстраційно-екзаменаційними підрозділами Державтоінспекції МВС, а центрами надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів.

a5638bdd1070e114ccc655915459ff78З метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог законодавства МВС наказом від 29.04.2013 р. № 417 затвердило зміни до Інструкції про порядок здійснення підрозділами Державтоінспекції МВС державної реєстрації, перереєстрації та обліку транспортних засобів, оформлення і видачі реєстраційних документів, номерних знаків на них.

Так, згідно положень наказу № 417 держреєстрація (перереєстрація), зняття з обліку ТЗ, оформлення та видача свідоцтв про реєстрацію ТЗ, тимчасових реєстраційних талонів та номерних знаків на ТЗ будуть здійснюватися не реєстраційно-екзаменаційними підрозділами Державтоінспекції МВС, а центрами надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів.

Документом також встановлено, що реєстрація, перереєстрація та зняття з обліку ТЗ можуть проводитися на підставі договору купівлі-продажу ТЗ, оформленого в Центрі. Такий договір засвідчується підписом уповноваженої посадової особи та відбитком печатки Центру і враховується в книзі обліку договорів купівлі-продажу ТЗ (відповідна форма програми 17 також затверджена змінами).

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

jurliga.ligazakon.ua