Затверджено умови охорони небезпечних і цінних вантажів під час перевезення

1
Лют
2013

Кабінет Міністрів затвердив умови охорони небезпечних і цінних вантажів під час їх перевезення автомобільним транспортом, а також затвердив перелік таких вантажів. Про це сказано в постанові уряду №55 від 30 січня.

Відповідно до документа, охорона небезпечних і цінних вантажів здійснюється суб’єктами охоронної діяльності, які мають ліцензію на здійснення охоронної діяльності, пункти централізованого спостереження, а також транспорт реагування. Охорона таких вантажів здійснюється з використанням транспорту реагування, автотранспорту, що має певний клас захисту, а також системи відстеження рухомих об’єктів з передачею сигналу тривожного оповіщення на пункт централізованого спостереження.

До небезпечних вантажів Кабмін відніс вантажі, визначені такими відповідно до закону “Про перевезення небезпечних вантажів” і європейської угоди про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів. До цінних вантажів, відповідно до постанови, відносяться дорогоцінні метали й дорогоцінні камені, гроші, цінні папери, культурні цінності, вартість яких перевищує 100 мінімальних заробітних плат.

vaap.org.ua