Загублені водійські права тепер можна відновити без іспиту

18
Січ
2013

ДАІ відкрила сервісні центри з надання послуг, що діють за принципом “єдиного вікна”.

Починаючи з 2013 року, українські водії не повинні будуть заново складати іспит при відновленні втрачених водійських прав, повідомила прес-служба МВС.

Як зазначили у відомстві, ряд нововведень покликаний максимально спростити життя як водіям, так і звичайним громадянам.

Зокрема, зазначив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Лекарь, тепер не потрібно проводити обов’язкове експертне дослідження транспортних засобів при їх реєстрації або перереєстрації.

За його словами, відтепер спрощена і сама процедура отримання послуг. Будь-який громадянин, незалежно від його місця проживання або місця реєстрації його транспортного засобу, зможе отримати необхідні послуги в одному з 269 реєстраційно-екзаменаційних підрозділів Державтоінспекції, які функціонують за принципом “єдиного вікна”.

“У вигляді експерименту вже почали роботу” Сервісні центри надання послуг “. Тепер на їх базі можна буде одночасно отримати послуги, що надаються декількома міліцейськими підрозділами: довідки, дозволи і т.д.”, – підкреслив Лекарь.

Нагадаємо, 17 січня МВС також погодило проект урядової постанови, що посилює вимоги до правил дорожнього руху. Новими правилами передбачається заборонити експлуатацію транспортного засобу з шинами “не по сезону” і зобов’язати водіїв і пішоходів носити одяг зі світловідбиваючими елементами.

http://zn.ua/