ДАІ перевірить законність переобладнання пасажирського транспорту

28
Лис
2012

Під час нещодавно проведених цільових профілактичних заходів на пасажирському автотранспорті «Перевізник зима-2012» поряд з іншими порушеннями було виявлено 528 автобусів з додатково встановленими місцями для сидіння пасажирів. Аналіз скоєння дорожньо-транспортних пригод свідчить, що більшість ДТП за участю пасажирських транспортних засобів, які переобладнанні з недотриманням правил і стандартів, мають тяжкі наслідки, адже у таких автобусах, як правило, порушені більшість вимог технічних норм експлуатації.

З метою профілактики подібних випадків із 27 листопада до 17 грудня Державтоінспекція проводить комплекс профілактичних заходів, спрямованих на виявлення пасажирських або вантажопасажирських транспортних засобів, переобладнаних з порушенням законодавства України. До водіїв таких транспортних засобів будуть застосовані заходи адміністративного впливу.

Згідно з адміністративним кодексом України експлуатація незаконно переобладнаних транспортних засобів тягне за собою накладення штрафу в розмірі 340-425 гривень. Водієві ж такого транспортного засобу, який використовується для надання послуг з перевезення пасажирів, доведеться сплатити 680-850 гривень.

http://vaap.org.ua/