Затверджено Положення про Департамент транспортної міліції

14
Лис
2012

Наказ МВС прийнятий з метою належної організації роботи Департаменту транспортної міліції, підвищення ефективності оперативно-службової діяльності підрозділів транспортної міліції ОВД.

Наказом МВС від 22.06.2012 р. № 562 затверджено Положення про Департамент транспортної міліції МВС.

Згідно з нормами Положення Департамент транспортної міліції МВС (далі – Департамент МВС) є структурним підрозділом МВС, який забезпечує організацію та узгодження дій ОВС на транспорті у боротьбі зі злочинністю, злочинними посяганнями на вантаж, запобіганні правопорушень, охороні громадського порядку, захисті особистої власності та безпеки громадян на об’єктах водного, залізничного та повітряного транспорту України.

Відповідно до Положення Департамент здійснює великий обсяг функцій, серед яких:

– Організація та координація оперативно-розшукової діяльності підрозділів кримінальної міліції ОВС на транспорті;

– Проведення заходів спільно з іншими структурними підрозділами апарату МВС, в межах компетенції, щодо взаємодії при реалізації матеріалів оперативно-розшукової діяльності та розслідування кримінальних справ;

– Розробка і здійснення заходів щодо удосконалення їх взаємодії у попередженні, розкритті та розслідуванні злочинів, розшуку осіб, що їх вчинили;

– Організація і координування роботи міліції підрозділів громадської безпеки на транспорті та ін

Варто відзначити, що у зв’язку з набранням чинності наказу № 562 втратив чинність попередній наказ МВС від 16.05.2011 р. № 192 «Про затвердження Положення про Управління транспортної міліції Міністерства внутрішніх справ України».

http://jurliga.ligazakon.ua/