Встановлено єдині правила використання тахографів на автомобільному транспорті

26
Жов
2012

Держпідприємництво України погодило відповідний проект наказу Мінінфраструктури України «Про внесення змін до Інструкції з використання контрольних пристроїв (тахографів) на автомобільному транспорті». Передбачається, що дія положень Інструкції поширюватиметься на суб’єкти господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів і вантажів, як у внутрішньому, так і у міжнародному сполученні (крім таксі).

За результатами прийняття запропонованих змін передбачається зробити обов’язковим використання контрольних пристроїв на відповідних технічних засобах та уточнити вимоги до виконавців робіт із сервісного обслуговування тахографів. Крім того, планується деталізувати процедуру контролю відповідності тахографів установленим вимогам.

Розробники пояснюють, що встановлення єдиних правил використання тахографів на автомобільному транспорті дозволить об’єктивно контролювати параметри руху, режим праці та відпочинку водіїв. Це в свою чергу, позитивно вплине на підвищення рівня безпеки руху на дорозі. Прийняття даного акту гармонізує транспортне законодавство України із законодавством ЄС.

http://vaap.org.ua/