Місцева влада поставить таксистів на лічильник

22
Жов
2012

16 жовтня у Верховній Раді зареєстрований законопроект «Про перевезення на таксі та перевезення на замовлення», котрий уже 19 жовтня надійшов у профільні комітети.

Автори законопроекту наводять дані, котрі показують тінізацію ринку таксомоторних перевезень. Так, по країні в тіні працюють 85% учасників таксомоторного ринку або 200-300 тис. учасників. Щорічні обороти тіньового ринку в грошовому вираженні вражають ще більше – 20 млрд. грн. по Україні.

У законопроекті пропонується низка нововведень, покликаних вивести з тіні якщо і не весь ринок, то хоча б його значну частину. Мабуть, найзначніша можлива зміна: залучення ДАІ до перевірок автомобілів з ознаками таксі на наявність дозвільних документів. Раніше цим займалися співробітники транспортної інспекції, які, щоправда, не мали права зупиняти машини. Функцію ж видачі дозволів за гроші пропонується віддати місцевій владі. Крім того, всім легальним таксистам в техпаспорті доведеться внести відповідну відмітку, і доведеться пройти перереєстрацію в МРЕВ. Теж не безкоштовну.

Детальніше читайте – http://money.comments.ua/rules/2012/10/22/366689/mestnie-vlasti-postavyat.html