ДАІ спільно з Укртрансінспекцією перевірять підготовку пасажирського транспорту до холодної пори року

22
Жов
2012

Державтоінспекція спільно з Державною інспекцією України з безпеки на наземному транспорті відсьогодні і до 12 листопада проведе комплекс профілактичних заходів на пасажирському автотранспорті “Перевізник – 2012”. Про це повідомляє прес-служба Департаменту ДАІ МВС України.

Особлива увага при перевірці приділятиметься підготовці автотранспорту до осінньо-зимового періоду, заміні шин на зимові, справності приладів обігріву скла і салону, організації передрейсового контролю технічного стану автобусів, а також проведення позмінного медичного огляду водіїв. Повідомляється, що в ході заходів перевізникам і водіям будуть проведені інструктажі відносно особливостей експлуатації транспорту в осінньо-зимовий період. Перевірка торкнеться дотримання водіями швидкісним режимів, перевезення пасажирів вище встановленої норми, правил зупинки і стоянки, і порушення вимог установки дорожніх знаків і розмітки.

Звертаючи увагу на численні факти ДТП з вини водіїв автобусів, які проводять нерегулярні перевезення, співробітники ДАІ і фахівці Укртрансінспекції звернуть особливу увагу на дотримання вимог безпеки під час руху автобусів в нічний час. Особливу увагу звертатимуть на перевезення на замовлення та наявність двох водіїв на маршруті протяжністю більше 500 км.

http://vaap.org.ua/