В залежності від наслідків ДТП, винному водію може загрожувати адміністративна або кримінальна відповідальність. Не варто забувати також і про матеріальну відповідальність (коли з винуватця ДТП стягують завдану ним шкоду).

Якщо ДТП без постраждалих (нікому не завдано шкоди здоров’ю, всі живі), згідно ст. 124 КУпАП передбачена адміністративна відповідальність у виді позбавлення водійських прав на рік або штраф у розмірі 340 грн.

Адвокат по ДТП Богдан Глядик – т. 067 157-24-14

Якщо в ДТП комусь завдано травми середньої тяжкості, тяжкі травми або хтось загинув, таке ДТП розслідується уже як кримінальне і обвинуваченому загрожуватиме уже кримінальна відповідальність у виді виправних робіт, арешту, обмеження волі, позбавлення волі на десять років (згідно ст. 286 КК України), а також як додаткове покарання – позбавлення водійських прав.

В незалежності від того, до якої, із зазначеної вище відповідальності буде притягнутий водій, крім цього йому також загрожує ще й фінансова відповідальність, що полягає у необхідності відшкодувати завданий при ДТП матеріальний збиток (Верховний Суд дозволив стягувати завдану в ДТП шкоду з водія, який винний в ДТП, а не зі страхової компанії).

Адвокат Богдан Глядик практикує справи по ДТП з 2007 року. Дорожньо-транспортні пригоди є основною спеціалізацією адвоката. За час здійснення юридичної практики, юрист по ДТП, ведучи справи про адміністративні правопорушення по ДТП та кримінальні справи по ДТП, отримав значний практичний досвід. Сьогодні це дозволяє оперативно аналізувати обставини ДТП та формувати позицію для Клієнта, швидко отримувати необхідні докази, аналізувати експертизи по ДТП і, як наслідок, ефективно відстоювати інтереси Клієнта в суді та отримувати позитивний кінцевий результат.

Якщо Вам потрібний дійсно якісний правовий захист у справі по ДТП, Ви знаходитеся у правильному місці.

Обирайте необхідну послугу, укладайте договір з адвокатом та отримуйте якісний ефективний захист у справі по ДТП.

Телефонуйте: 067 157-24-14, 099 539-60-47, 093 602-83-47