Вітаю! Я – адвокат Богдан Глядик. Ще у далекому 2008 році розпочався мій професійний шлях спеціалізації у сфері автомобільного права. Пізніше було створено юридичне об’єднання АвтоЮрист, в якому об’єднуються адвокати, юристи, які вузько спеціалізуються на юридичних питаннях, пов’язаних із володінням, користуванням транспортним засобом.

Сьогодні ми допомагаємо автомобілістам в питаннях оскарження штрафів за порушення ПДР, ДТП, повернення водійських прав, ведемо справи про стягнення отриманої в результаті пошкодження транспортного засобу шкоди, а також займаємося іншими юридичними питаннями, які пов’язані з транспортними засобами. Більш детально про те, чим ми займаємося ви знайдете на сторінках цього сайту.

Однак, тут ми пишемо не тільки про нас. Нам хочеться поділитися з вами інформацією, яка, на нашу думку, буде корисною і цікавою вам. Тут ми пишемо аналітику та останні новини зі сфери автомобільного права (зміни в законодавство у сфері безпеки дорожнього руху, володіння, користування транспортом, які штрафи передбачено за порушення ПДР, як їх уникнути чи оскаржити, адреси камер автоматичної фіксації порушень ПДР, аналіз свіжої судової практики тощо), про безпеку дорожнього руху в Україні, а також зарубіжний досвід. Також ми приділяємо увагу автомобільним технологіям, які сприяють безпеці водія, пасажира, пішохода, розумним системам управління рухом у місті тощо. На сторінках цього сайту траплятимуться наші “філософські” роздуми з різних питань.

Усю інформацію, яку ми публікуватимемо тут, ми максимально транслюватимемо й на сторінках соціальних мереж. Незважаючи на певні обмеження, які діють у тих чи інших соц.мережах, ми старатимемося максимально викладати інформацію з цього сайту, як мінімум ми будемо давати анонс про те, що детальна інформація опублікована на цьому сайті.

Якщо ви слідкуватимете за нами у соціальних мережах, ми будемо вдячні і у відповідь створюватимемо цікавий вам контент.

Сьогодні ми уже присутні в Instagram, Facebook, Telegram, Twitter. Ви можете дивитися нас на YouTube і слухати в SoundCloud. Підписуйтеся і разом будемо створювати цікавий і корисний нам з вами контент.

До речі, у нас є мега крута команда адвокатів, які виконують кваліфіковано і професійно свою роботу й в інших галузях права (Об’єднання адвокатів ЦЕХ CEKH.KIEV.UA).

Перш за все ми спеціалізуємося у кримінальному праві, здійснюємо захист обвинувачених, підозрюваних у вчиненні кримінальних правопорушень на усіх стадіях провадження (у т.ч. під час затримання особи, обрання запобіжного заходу, виїжджаємо на місце події, приймаємо участь у проведенні правоохоронцями обшуків, допитів, оскаржуємо неправомірні дії, рішення органу досудового розслідування, суду тощо).

Професійна команда ЦЕХ візьметься також за успішне вирішення ваших цивільних справ чи господарських справ вашого бізнесу. А ще, у цьому році у команді ЦЕХ почали активно професійно практикувати у сфері аграрного і земельного права.

Отже, тепер ви точно знаєте куди звертатися, якщо що. Підпишіться на сторінки у соц. мережах Facebook, Instagram, Twitterа також слідкуйте за найсвіжішою інформацією на Telegram-каналі

 Відгуки (Залиште свій відгук)


У вечері прийшов в автомобіль забрати документи. Одразу ж під’їхали дві машини поліції, оточили і сказали, що я п’яний керую машиною. Не слухаючи мене, покликали якихось свідків, дали трубку дихати (при цьому погрожували, що заберуть і права, і машину на евакуатор, якщо не буду дихати) див. більше »

16 вересня 2018

Перший суд застосував позбавлення водійських прав на рік. Одинадцять місяців в апеляційному суді оскаржували це рішення. Суддя довго опирався, однак адвокат Богдан Глядик переконав, що в суді першої інстанції розбиралися поверхнево та навів достатньо доказів для скасування рішення та повернення прав. Для мене справа була принципова. Дякую за витримку і професіоналізм.

Анатолій Кривий

10 березня 2018

Очень доволен услугой «Выезд адвоката на место ДТП». Полицейские, приехавшие на аварию более чем через два часа сразу решили, что я виноват в аварии. Но Богдан Глядик, которого я вызвал на ДТП, доказал полицейским, что виновата водитель другого автомобиля. На нее в итоге и составили протокол. У меня права не забирали. Теперь жду суда. Богдан Глядик лучший адвокат по ДТП, рекомендую. Спасибо огромное

Борис А.

10 грудня 2017

Попала в ДТП. Знакомые сразу же порекомендовали обратиться к Богдану Глядику. Адвокат быстро приехал на место ДТП, помог правильно написать объяснение, проконтролировал как составляется схема ДТП. Был со мной в суде, так как полицейские обвинили меня. В первом суде меня признали виновной, но в апелляции меня сделали не виновной в ДТП. Спасибо. Адвокат Богдан Глядик – профессионал своего дела.

Елена

26 листопада 2017

В Херсоне полицейские обвинили меня в том, что я ехал пьяным. Забрали права и составили на меня протокол. Искал в интернете автоадвоката и нашел Богдана Глядика. Он сначала проконсультировал меня по скайпу, рассказал что мне нужно сделать. Затем он составил документ в суд и объяснил как себя вести, что делать в суде. Суд меня оправдал и я потом смог вернуть права в полиции. Даже штраф не платил. Спасибо

Алексей П.

14 листопада 2017

Полицейские обвинили меня в том, что я ездил нетрезвым, хотя это было не так. Когда в первом суде меня совсем не слушая признали виновным и забрали права, сразу же в интернете начал искать адвоката. Попал на Богдана Глядика. Адвокат подал апелляцию и в апелляционном суде меня признали невиновным и вернули права. Спасибо

Олег Прокурив

2 листопада 2017

Попал в ДТП. Через Интернет нашел Богдана Глядика. Попросил приехать на место ДТП. Адвокат помог написать объяснение, сделал замечание полицейским по схеме ДТП, которую те после этого переделали. Хотели составить протокол только на меня. Однако адвокат убедил полицейских и те составили еще и протокол на другого водителя. В суде меня признали не виновным, а другого водителя виновным. Спасибо за профессиональную работу.

Артем Свирский

15 жовтня 2017

Когда после моих многих усилий страховая компания так и не выплачивала деньги за ДТП, уже практически опустились руки. Однако товарищ порекомендовал обратиться еще к Богдану Глядику, мол, если и он не поможет, тогда действительно все. В результате – средства перечислили на выбранную мной СТО, автомобиль уже ремонтируется. Результатом доволен полностью. Спасибо!

Андрей Ярославский

8 жовтня 2017

Обратилась к Богдану по вопросу выплаты возмещения от страховой компании, которая стала банкротом. Внимательный, квалифицированный и опытный юрист проконсультировал по процедуре получения выплаты и сориентировал на долгих процесс дела. Приятно иметь дело с профессионалом и человеком, который всегда в курсе событий. Богдан вел дело на протяжении трех лет и в результате МТСБУ выплатило сумму убытка по ДТП.
Благодарна Богдану за оказанную помощь и за слаженную работу! Всем рекомендую Богдана Глядика как лучшего автоюриста!!!

Ольга Милюкова

4 травня 2016

В меня въехала молодая девушка на машине. Страховая компания выплатила мне 12 тыс. гривен, хотя для ремонта потребовалось почти 30 тысяч. С помощью Богдана Глядик через суд страховая компания доплатила еще почти 20 тис. и еще и вернули деньги, потраченные на правовую помощь. Спасибо Богдану за результат.

Виктория Лукьянченко

12 січня 2016

Обращались к Богдану неоднократно. Помогал нам при решении ДТП. Также пользовались помощью при регистрации наших автомобилей. Приходилось решать проблемы с взысканием страховых средств. Дела решались квалифицированно и с положительным результатом. При необходимости обязательно будем обращаться еще.

Светлана Бондар, директор Холдинга «Группа компаний «Атлант»

9 вересня 2015

В суде меня лишили водительских прав. Так как время для обжалования лишение прав заканчивалось, пересмотрел несколько вариантов и остановился на этой фирме. Немного сомневался. Я согласен был заплатить штраф, но доказали, что была нарушена процедура и дело закрыли без лишения прав и без штрафов. Результатом более чем доволен. Спасибо

Андрей Бартош

12 липня 2015

Возникла необходимость воспользоваться юридической помощью по возврату водительских прав. Встретилась с Богданом Глядик. Получила качественную и подробную консультацию по оценке рисков. Ребята оперативно собрали необходимые документы, подготовили и подали заявление в суд, а также представили составленную позицию в суде. Результат – продолжаю ездить со своими водительскими правами. После этого еще обращалась к этой юридической компании по другим вопросам, которые были также оперативно и качественно решены.

Лилия Солащук

25 червня 2015

До Богдана Глядика звертаюсь вже більше двох років. За цей час він та його команда  неодноразово допомагали у питаннях оспорювання штрафів ПДР.  Мають достатню юридичну практику, зокрема по цьому напрямку. Дуже приємно з ними спілкуватися. Рекомендую.

Олександр Ревякін

10 червня 2015

Юридичну фірму «Богдан Глядик і партнери» та особисто пана Богдана ціную як досвідчених фахівців та надійного партнера. Колись Богдан Глядик був нашою довіреною особою та захисником під час процесу проти митниці стосовно розмитнення автомобіля на іноземній реєстрації. Богдан – один з найкращих юристів автомобільної галузі. Раджу всім!

Петро Тівіков

20 травня 2015

З небагатьма юристами довелось співпрацювати, проте з Богданом це було завжди легко і приємно. Він словом і ділом доводив щире бажання допомогти у вирішенні питань по ДТП, вигравав справи, консультував по проблемних питаннях. Саме тому можу сміливо радити Глядик Богдана як найкращого автоюриста!

Ігор Чернишов

8 травня 2015

Залиште свій відгук

    Ім'я та прізвище

    Email або Посилання на сторінку у соцмережі

    Ваш відгук (обов'язково)

    Дивіться також


    Ми у ЗМІ