Виїзд адвоката на місце ДТП | Адвокат по ДТП - 067 157-2414

На місці ДТП адвокат:

– Юридично аналізує обставини та допомагає правильно сформувати пояснення;
– Фіксує наявні докази, які можуть бути використані на користь Клієнта;
– Відбирає пояснення свідків;
– Бере участь у складанні схеми ДТП. Слідкує за внесенням у схему необхідних для Клієнта даних;
Консультує Клієнта про порядок проходження огляду на стан сп’яніння (за необхідності) тощо.

Після оформлення аварії, адвокат по ДТП надає консультацію про подальші дії Клієнта. Клієнт може укласти договір з адвокатом про надання правової допомоги для супроводу справи в цілому.

Особливо важливим є оформлення ДТП, в якому є постраждалі або загиблі (відкривається кримінальна справа по ДТП, згідно ст. 286 КК України).

Адвокат по ДТП Богдан Глядик – т. 067 157-24-14

Якщо ДТП з потерпілими (є потерпілі, яким завдано травми, на місце ДТП виїжджає слідчо-оперативна група), адвокат також на місці ДТП бере участь в усіх слідчих діях, зокрема коли проводиться детальний огляд місця ДТП (проводиться слідчим, фіксуються усі деталі аварії, проведення огляду протоколюється. В подальшому протокол огляду місця ДТП є важливим документом при розслідуванні ДТП).

Вартість послуг адвоката:

  • 1) виїзд на місце ДТП з потерпілими (коли на місце ДТП викликається швидка медична допомога, на місці ДТП працює слідчо-оперативна група, є потерпілі, які отримали травми або загинули, попередня кваліфікація за ст. 286 КК України): – без трупа – 2700 грн./до 2 год., кожна наступна година + 850 грн.; – з трупом – 4500 грн./до 2 год., кожна наступна година + 950 грн.
  • 2) усні консультації по телефону –  850 грн./до 30 хв.

Більш точно вартість обговорюється до виїзду на місце ДТП.

На місце ДТП виїжджає Богдан Глядик, відомий кваліфікований адвокат по ДТП.

Адвокат, який спеціалізується і практикує справи по ДТП з 2007 року. Дорожні аварії є основною спеціалізацією адвоката. За час здійснення вузькоспеціалізованої юридичної практики адвокат Богдан Глядик отримав значний досвід саме у справах по ДТП. Це дозволяє оперативно аналізувати обставини ДТП та формувати позицію для Клієнта. Розуміння особливостей оформлення та розгляду справ про ДТП в судах сприяє правильному оформленню матеріалів на місці автопригоди (оформлені на місці ДТП матеріали – це половина кінцевого результату, вироку суду).

Сьогодні Богдан Глядик є не лише практикуючим адвокатом, але й експертом на провідних телеканалах, у друкованих та онлайн ЗМІ. Також Богдан Глядик є членом робочої групи у Верховній Раді України по реформуванню сфери безпеки дорожнього руху.

FACEBOOK – www.facebook.com/AutoYrist/
YOUTUBE – www.youtube.com/BogdanGlyadyk 

Телефонуйте 067 157-24-14 (також WhatsApp, Viber, Telegram), 093 602-83-47