Запис на
консультацію

Ваше ім'я*

Email*

Телефон*

Skype

GLYADYK.COM.UA_AutoYrist_vozvrat_pravДля сучасного водія позбавлення права керувати транспортними засобами є жорстким покаранням. Гірше може бути тільки кримінальна відповідальність.

Крім неможливості безпосередньо користуватися своїм автомобілем і як наслідок втрати мобільності і незалежності у пересуванні додається ще цілий ряд негативних факторів. Ми, водії, розуміємо, що звикши до зручного та ефективного способу пересування на власному автомобілі, досить некомфортно буде пересісти на громадський транспорт. Не менш гнітючіше видається перспектива пояснювати неможливість сісти за кермо батькам, дітям, колегам, друзям.

Тел .: 067 157-24-14 (також WhatsApp, Viber, Telegram)

Згідно ст. 130 КУпАП за керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння, або за відмову від проходження огляду на стан сп’яніння передбачена відповідальність у виді позбавлення водійських прав на рік разом зі штрафом в розмірі 10 200 грн.

Якщо правопорушення буде скоєно повторно, водійських прав позбавлять на два роки і штраф складе 20 400 грн.

За третє правопорушення водія позбавляють права керувати транспортними засобами на 10 років і штраф становить 40 800 грн.

Для багатьох позбавлення прав це ще й неможливість ефективно використовувати час, оперативно і вчасно виконувати робочі завдання, що матиме наслідок зниження заробітку, інколи й внутрішнє пониження соціального статусу.

Однак обвинувачення у вчиненні правопорушення, за яке передбачено позбавлення водійських прав це ще не вирок. Якісний і кваліфікований юридичний захист дозволить Вам вирішити проблему. Ми знаємо про це, так як з 2007 року успішно відстоюємо права водіїв їздити за кермом. По закінченню судового процесу наші клієнти залишаються мобільними і незалежними та можуть повноцінно користуватися усіма перевагами наявності водійського посвідчення.

Навіть якщо вчора Вас обвинуватили у вчиненні правопорушення, за яке передбачено позбавлення прав рік чи більше, уже завтра суд може заборонити керувати автомобілем. Обізнаність та готовність до будь яких подій дозволяє нам завжди гідно і ефективно відстоювати інтереси водіїв.

Використайте наші знання та досвід й Ви. Залиште за собою право легально керувати своїм автомобілем. Забезпечте собі ефективний юридичний захист перед поліцією та в суді. Скористайтеся правовою допомогою спеціаліста, професіонала.

Телефонуйте нам прямо зараз по зручному номеру телефону:
(067) 157-24-14, (093) 602-83-47 та укладіть угоду з АвтоЮристом і ми одразу ж візьмемося за повернення водійських прав.