Оскарження штрафів ПДР | АвтоЮрист Київ

Запис на
консультацію

Ваше ім'я*

Email*

Телефон*

Skype

Наш АвтоЮрист та АвтоАдвокат, проаналізувавши власний досвід, прийшли до висновку, що скасувати штраф за порушення ПДР можна у 95% випадків. Вчасно зазначені недоліки в роботі співробітника патрульної поліції при складанні адмінматеріалів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, а також інші, не менш важливі факти, дозволяють звільнити водія від обов’язку сплачувати штраф за порушення ПДР.

Наша виключна спеціалізація в автомобільному праві дозволяє швидко і якісно оскаржити постанову поліцейського. Надішліть нам на info@glyadyk.com.ua протокол та постанову про накладення штрафу, а також опис обставин справи сьогодні і завтра отримайте готовий документ для подачі в компетентні органи (в поліцію або до суду).

Вартість наших послуг з підготовки документів для оскарження штрафу в суд і консультація, складе 150 грн., Незалежно від розміру штрафу, який поліцейський вирішив на Вас накласти (найпопулярніші розміри штрафів коливаються від 255 грн. до 1700 грн.).

Телефонуйте для консультацій: 067 157-24-14, 095 120-42-32, 093 602-83-47 або замовте дзвінок і ми самі Вам зателефонуємо.