Оскарження штрафів ПДР | АвтоЮрист Київ

Скасувати штраф за порушення ПДР можна у 95% випадків. Так показує наш досвід роботи по таких справах з 2007 року. Вчасно зазначені недоліки в роботі співробітника патрульної поліції при складанні адмінматеріалів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, а також інші, не менш важливі факти порушень під час розгляду справи про адміністративне правопорушення, дозволяють звільнити водія від обов’язку сплачувати штраф за порушення ПДР та оскаржити постанову про накладення штрафу.

Наша виключна спеціалізація в автомобільному праві дозволяє швидко і якісно оскаржити постанову патрульного поліцейського про накладення адміністративного стягнення (штрафу). Надішліть нам на glyadyk@gmail.com постанову про накладення штрафу, а також опис обставин справи, за яких на вас такий штраф накладено і отримайте готовий документ (позовна заява) для подачі в компетентні органи (в поліцію або до суду).

Вартість наших послуг з підготовки документів для оскарження штрафу в суд і консультація, складе 150 грн., незалежно від розміру штрафу, який поліцейський вирішив на вас накласти (найпопулярніші розміри штрафів коливаються від 255 грн. до 1700 грн.).

Телефонуйте 067 157-24-14 (також Telegram, WhatsApp, Viber), 093 602-83-47, 095 120-42-32, пишіть на електронну скриньку чи у меседжери.

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас та комунікуйте з нами у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також наш Telegram-канал