Запис на
консультацію

Ваше ім'я*

Email*

Телефон*

Skype

Licenziya_na_perevozkiЮридична компанія VERLEX завдяки основній спеціалізації у транспортному праві, надаючи кваліфіковані правові послуги у сфері транспортних перевезень, допоможе Вам отримати ліцензію на перевезення небезпечних вантажів, вантажів у міжнародному сполученні або візьмемо усі турботи з цього питання на себе.

Використовуючи 10-річний досвід, ми:

-надамо Вам вичерпну і зрозумілу правову консультації з питань отримання ліцензії. Досвідчені юристи нашої фірми проаналізують наявні у Вас та швидко зберуть інші документи, потрібні для отримання ліцензії.

-вирішимо за Вас проблему проходження обов’язкового технічного огляду транспортних засобів, створення автотранспортного підприємства або укладемо договір з АТП на обслуговування транспортних засобів Вашого бізнесу.

-візьмемо на себе усі юридичні питання щодо угод з придбання транспортних засобів.

-проаналізуємо і оберемо для Вас найкращі та найоптимальніші страхові продукти.

Обираючи своїм компаньйоном юридичну компанію VERLEX Ви отримуєте надійного правового експерта для Вас та Вашого бізнесу.

Телефонуйте нам (067) 157-24-14, (093) 602-83-47, (099) 538-60-47 або скористайтеся можливістю замовити дзвінок і ми самі Вам зателефонуємо.