Запис на
консультацію

Ваше ім'я*

Email*

Телефон*

Skype

Справи по ДТП є основною спеціалізацією нашої компанії. Тільки в Києві щодня відбувається 13-17 автопригод. В цілому за рік в Україні – більше 100 тис. дорожніх аварій. Частина з них це ДТП без постраждалих, тобто коли в пригоді не завдано шкоду життю і здоров’ю нікому з учасників (відповідальність за таке ДТП – максимум позбавлення водійських прав на рік).

див. Кримінальні справи по ДТП

Важливим етапом справи по ДТП є оформлення ДТП на місці автопригоди. Крім судового захисту на стадії досудового і судового розгляду справи про ДТП, ми практикуємо й виїзд адвоката на місце ДТП одразу місця дорожньої аварії.

Адвокат по ДТП Богдан Глядик – т. 067 157-24-14

Адвокат по ДТП в залежності від сторони, яку ми представляємо та конкретних обставин:

– професійно аналізує справу;
– ініціює складання протоколу щодо іншого учасника ДТП або правовими методами перешкоджає такому;
– організує роботу з отримання доказів;
– складає клопотання, пояснення, заперечення в суд. Здійснює захист в суді обвинуваченого, представляє інтереси потерпілих;
– ініціює направлення на доопрацювання та правильне оформлення матеріалів;
– готує справу до апеляційного провадження тощо.

Справами по ДТП ми займаємося з 2007 року. За цей час нам вдалося отримати значний досвід та розуміння особливостей таких справ, що ми успішно використовуємо в інтересах наших клієнтів. Звертайтеся і АвтоЮрист використає усі свої унікальні знання на захист Ваших інтересів починаючи з місця ДТП і закінчуючи виконанням судового рішення.

Телефонуйте: 067 157-24-14, 095 120-42-32, 093 602-83-47.