Запис на
консультацію

Ваше ім'я*

Email*

Телефон*

Skype

pomoshch_pri_dtpСідаючи за кермо свого автомобіля, ви ризикуєте стати учасником ДТП. Завжди результат розгляду справи про ДТП залежить від правильності заповнених документів, від того як складена схема ДТП та наданих свідчень учасників. Поширена практика притягнення до кримінальної відповідальності учасника ДТП, навіть якщо його вина ще не доведена. Саме в таких випадках на допомогу прийде автоадвокат.

Як і будь-яка галузь права, кримінальні, а також адміністративні справи по ДТП мають свої відмінні особливості та нюанси. Щоб уникнути зайвих витрат і небажаних наслідків, краще відразу звернутися за допомогою фахівця. Адвокат по ДТП зможе виправити будь-які помилки, вказати на неточності і привести справу до вигідного для вас результату. Саме такими фахівцями і є колектив нашої компанії, яка вже багато років працює виключно в галузі транспортного права і надає широкий перелік послуг:
– Правові консультації при ДТП;
– Допомога в складанні будь-яких документів по ДТП;
– Представництво ваших інтересів при адміністративному або кримінальному діловодстві і т.д.

Наша компанія уважно відстежує будь-які зміни в транспортному законодавстві, і ми завжди готові застосувати всі доступні законні норми і заходи на захист ваших інтересів і прав в будь-яких інстанціях. У нас Вам в будь-який час буде надана вся можлива юридична допомога при ДТП.

Телефонуйте: (093) 602-83-47, (067) 157-24-14, (099) 538-60-47 або скористайтеся можливістю замовити дзвінок і ми самі Вам передзвонимо.