Запис на
консультацію

Ваше ім'я*

Email*

Телефон*

Skype

Не кожний водій знає, що створення ДТП може мати наслідком і кримінальну відповідальність. В залежності від тяжкості отриманих потерпілим ушкоджень, винному водію може загрожувати відповідальність від штрафу і арешту до реального строку позбавлення волі до десяти років.

Кримінальні справи за своєю суттю потребують унікальної професійної підготовки. Саме кваліфікований досвідчений адвокат по ДТП, котрий має вузьку практичну спеціалізацію, може надати якісний захист якщо порушується кримінальна справа по ДТП.

При кримінальному провадженні  крім невеликих ризиків (позбавлення водійських прав, арешт на майно водія, конфіскація транспортного засобу тощо) існує загроза й бути позбавленим волі.

Адвокати юридичної компанії АвтоЮрист, завдяки своїй вузькій спеціалізації нададуть Вам кваліфікований захист у кримінальному процесі по ДТП.

Залежно від того на боці підозрюваного, обвинуваченого чи потерпілого бере участь наш спеціаліст, ми забезпечимо надійний захист та представництво інтересів в органах внутрішніх справ, прокуратурі та суді, участь у проведенні процесуальних дій, або ж навпаки, проконтролюємо щоб винний водій поніс відповідальність, а постраждалий отримав належне відшкодування.

Вчасно звернувшись за допомогою, адвокат по ДТП забезпечить право на якісну юридичну допомогу з перших годин існування проблеми.

Телефонуйте зараз (067) 157-24-14, (093) 602-83-47, (099) 538-60-47 і Ваші права та інтереси будуть надійно захищені кращими професіоналами своєї справи.