Стало достовірно відомо коли запрацює новий закон про паркування

3
Кві
2018

Підписаний минулого тижня Президентом закон про паркування опублікували в газеті «Голос України». Такі дії точно визначили час, коли водіїв почнуть притягати до відповідальності за порушення правил зупинки, стоянки і парковки.

Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів» розпочне працювати з 27 вересня цього року, через 180 днів з дня його офіційного опублікування.

Згідно цього закону, притягати до відповідальності за відповідні порушення матимуть право не лише патрульні поліцейські, але й інспектори з паркування, які будуть працівниками органу місцевого самоврядування.

Порушення будуть фіксувати на спеціальні технічні засоби. До відповідальності притягатимуть власника транспортного засобу, який розташований з порушенням правил зупинки, стоянки чи парковки.

Інспектори з паркування матимуть право ініціювати тимчасове затримання транспортного засобу шляхом доставляння його на майданчик тимчасового тримання. Згідно норм опублікованого закону, забрати автомобіль із штрафмаданчика можна буде лише після сплати штрафу за відповідне правопорушення, а також після сплати послуг евакуатора та стоянки.

Уже до кінця цього тижня ми детально розберемо опублікований закон. Слідкуйте за нами на сторінці у www.Facebook.com/AutoYrist і першими дізнайтеся кваліфіковану й достовірну інформацію про те, що очікувати від нового закону.

Раніше АвтоЮрист розповідав, що Верховний Суд стягнув кошти за автомобіль, проданий по довіреності.

Стягнення шкоди при ДТП
Повернення водійських прав
Адвокат по ДТП

Юридична консультація адвоката, стягнення завданої матеріальної та моральної шкоди, страхові спори, підготовка документів (заяв, скарг, претензій), представництво в судах, справи про повернення водійських прав, захист у кримінальних провадженнях та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47