Черговий податок на транспортні засоби

18
Бер
2015

Чергова пропозиція щодо оподаткування розкішних автомобілів зареєстрована у Верховній Раді.

auto_podatokЗаконопроект №2399 про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо розширення кола об’єктів транспортного податку) зареєстровано в Раді.

Знову пропонується об’єктом оподаткування встановити легкові автомобілі, які використовувались до 5 років і з дизельними двигунами понад 2,5 л. та з бензиновими двигунами об’ємом понад 3 л. Ставку податку для автомобілів пропонується залишити такою ж, як і сьогодні діюча – 25 тис. грн.

АвтоЮрист повідомляв, що у кінці грудня 2014 року у Верховній Раді розглядався законопроект про встановлення транспортного податку для легкових автомобілів, вік яких не перевищує 5 років з дизельними двигунами, об’ємом понад 2500 см.3 та з бензиновими двигунами, об’ємом понад 3000 см.3. Однак в остаточній редакції, депутати встановити транспортний податок для легкових автомобілів, не старших 5 років з двигунами внутрішнього згоряння, об’ємом понад 3000 см.3.

За перший квартал цього року суб’єктами законодавчої ініціативи зареєстровано уже декілька законопроектів щодо встановлення податку на розкішні автомобілі.

Раніше в Раду було подано законопроект №1868, автором якого є народний депутат Олег Барна. Пізніше, групою народних депутатів було зареєстровано законопроект №2161 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування легкових автомобілів.