Ставки збору за проїзд автомобільними дорогами України збільшаться у двічі

7
Тра
2014

Мінінфраструктури розробило законопроект щодо внесення змін у Бюджетний кодекс України, закони України «Про джерела фінансування дорожнього господарства» та «Про єдиний збір, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України».

83e5840ac1fac077c4129c91ae9fb689Як зазначено у пояснювальній записці до законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо єдиного збору, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України» прийняття цього закону, призведе до збільшення дохідної частини спеціального фонду Державного бюджету України. Як наслідок будуть залучені додаткові кошти для фінансування ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування відповідно до науково обґрунтованих потреб.

Так, законопроект передбачає збільшення у двічі ставок єдиного збору, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України, зокрема в частині плати за проїзд автомобільними дорогами України, а також впровадження плати за проїзд автомобільними дорогами України для транспортних засобів вагою до 3500 кг., котрі зареєстровані за межами території України.