ДАІ позбавиться від «фенів»

27
Вер
2012

В.Захарченко доручив припинити використання працівниками ДАІ приладів, які не мають функції фото-, відеозйомку.

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко доручив керівництву управління ДАІ МВС опрацювати питання про припинення використання приладів, що фіксують швидкість автомобілів, які не мають функції фото-відеозйомку (в народі званих «фенами») і перейти на використання приладів з функцією фото-відеозйомку.

«Я дав команду в.о. керівництва ДАІ Володимира Рєзнікова, щоб вони переходили якомога швидше на останні сучасні розробки і відмовлялися від старих вимірювачів швидкості, тому що на них багато нарікань, і вони мають під собою підстави. Ми будемо від них відмовлятися і переходити на сучасні розробки », – підкреслив В.Захарченко.

За словами самого В.Резнікова, ці пристрої у ДАІ вже є, потрібно лише встановити спеціальні антивандальні бокси на території України, в яких будуть розташовані «ТруКам». Такі прилади можуть зафіксувати автомобіль, який перевищив швидкість, його номерний знак.

Але – в роботі даішників нічого не поміняється, запевнив В.Резніков. Порушення буде виявлено дистанційно, потім водій буде зупинений, ознайомлений з фактом правопорушення, на нього буде складено адміністративний протокол та винесено постанову.

http://jurliga.ligazakon.ua/news/2012/9/27/73317.htm