Виїзд адвоката на місце ДТП | АвтоЮрист Київ

Результат розгляду судом справи по ДТП залежить не лише від підготовки адвоката на судове засідання. Оформлені матеріали ДТП на місці дорожньої аварії мають значний вплив на остаточне рішення по справі в суді. Більше того, саме по складених на місці ДТП матеріалах готується адвокат. Результат розгляду судом справи по ДТП залежить не лише від підготовки адвоката на судове засідання. Оформлені матеріали ДТП на місці дорожньої аварії мають значний вплив на остаточне рішення по справі в суді. Більше того, саме по складених на місці ДТП матеріалах готується адвокат.

Адвокат по ДТП Богдан Глядик – т. 067 157-24-14

На місці ДТП адвокат допомагає учаснику ДТП правильно сформувати пояснення, слідкує в інтересах свого клієнта чи правильно складена схема ДТП.

Якщо на місці події протокол на іншого учасника ДТП не складається, в подальшому, в суді, питання вини такого водія не розглядатиметься. У зв’язку із цим, адвокат, в окремих випадках, ініціює складання протоколу про адміністративне правопорушення на іншого водія-учасника ДТП. Разом з цим, адвокат може й юридично легально помішати складення протоколу щодо водія.

Виклик адвоката на ДТП: 067 157-24-14 (також WhatsApp, Viber, Telegram), 095 120-42-32093 602-83-47

Виїжджаючи на місце, наш адвокат по ДТП:
1. Вислухає бачення обставин автопригоди свого клієнта; 
2. Юридично проаналізує ДТП, з урахуванням отриманих пояснень та фактичних обставин;
3. Надає правову консультацію щодо конкретної справи;
4. Допомагає водію-учаснику ДТП сформувати юридично правильні пояснення;
5. Зафіксує наявні докази по справі, зорієнтує водія щодо можливості отримання інших доказів;
6. Контролює складання схеми ДТП та інших матеріалів. При необхідності зверне увагу патрульного поліцейського, слідчого на певні обставини, якщо це в інтересах клієнта; 
7. В окремих випадках юрист ініціює складання протоколу про адмінправопорушення на іншого водія-учасника ДТП;
8. В залежності від обставин аварії, вчиняє інші юридичні дії (наприклад, правова допомога при проходженні огляду на стан сп’яніння).

За ДТП без постраждалих водію може загрожувати позбавлення водійських прав на рік. Крім цього, в залежності від встановлення винного водія, вирішується питання відшкодування завданої в ДТП шкоди

У разі, якщо в ДТП є постраждалі, така дорожня аварія уже буде розслідуватися як кримінальна справа по ДТП. В такому випадку, на місце події виїжджає слідчо-оперативна група, яка здійснюватиме оформлення ДТП.

Слідчий повинен здійснити огляд місця ДТП, зафіксувати усі обставини, деталі, осколки, сліди ДТП. Також, при ДТП з постраждалими слідчий може затримати транспортні засоби водіїв-учасників ДТП (незалежно від наявності вини цих водіїв). Крім цього, тимчасове затримання може загрожувати й водію-учаснику ДТП. Обов’язковим при таких ДТП є необхідність пройти огляд на стан алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

В таких категоріях справ оформленню ДТП, поясненням учасників, свідків потрібно приділити особливу увагу. 

В залежності від наслідків аварії (тяжкість травм, кількість постраждалих, загиблих тощо) водію може загрожувати від трьох років обмеження волі до 10 років реального позбавлення волі.

Виїжджаючи на місце ДТП, адвокати юридичної компанії АвтоЮрист використовують увесь свій досвід, який починається з 2007 року. Вузька спеціалізація наших адвокатів дозволяє швидко оцінити обставини ДТП та допомогти клієнту сформувати позицію по ДТП, що в подальшому значно полегшує вирішення та суттєво впливає на наслідки розгляду справи в суді.

Виклик адвоката по ДТП 067 157-24-14 (також WhatsApp, Viber, Telegram), 095 120-42-32, 093 602-83-47.